Home » Bezpłatna kuracja odchudzająca

Bezpłatna kuracja odchudzająca

W ramach realizacji  Projektu Promocji  Zdrowego Stylu Życia możemy zaoferować Ci bezpłatną  kurację odchudzającą i edukacyjną z zakresu zdrowego stylu życia.

Kuracja oparta jest na zdrowej Diecie Wellness czytaj więcej... Składa się z kilku konsultacji w tym również indywidualnych, spotkania odbywać się będą w Warszawie w siedzibie Fundacji lub w miejscu wspólnie uzgodnionym. Dla osób spoza Warszawy istnieje możliwość przeprowadzenia kuracji on-line, telefonicznie lub przez skype).

Konsultacje bezpłatnej kuracji odchudzającej składają się w połowie z części rutynowej ( monitorowanie postępów, kontrola efektywności kuracji,) i części edukacyjnej z zakresu zdrowego stylu życia.

Gratis podawane są podstawowe jadłospisy i przepisy ( na 6 tygodni), wytyczne diety  i kryteria doboru produktów oraz książka (e-book) „Wellness zdrowy styl życia”

więcej szczegółów podamy podczas rozmowy telefonicznej.

Zadzwoń 608 094 222 ! lub napisz na  e-mai: info@fundacjawellness.pl

Liczba miejsc jest ograniczona!

E