Home » Program – oferta

Program – oferta

Program  skutecznego i mądrego odchudzania dla osób z nadwagą i otyłością oraz zdrowego odżywiania, dla osób które już osiągnęły właściwą masę ciała.

Nasz program opieramy na Diecie Wellness która nie jest tylko sposobem na odchudzanie czy właściwe odżywianie, dieta ta jest stylem życia. Zawiera w sobie elementy zrównoważonego odżywiania, które uwzględniają wszystkie zdrowe produkty. Dieta ta funkcjonuje pod hasłem: „Jedz wszystko, co zdrowe!”, wprowadza codzienny plan dnia, zawierający, oprócz regularnych posiłków, nieuciążliwe ćwiczenia fizyczne i kontrolowanie wagi. Uwzględnia wpływ psychiki na nasze zdrowie.

Jedząc wszystkie  zdrowe produkty  będziesz transformować swoją sylwetkę a nie tylko odchudzać się.

Dieta Wellness jest stylem życia i tego stylu życia uczymy w trakcie programu odchudzania, nie pobierając za to dodatkowych opłat.

Program składa się z części:

Właściwe odżywianie   oparta na  diecie Wellness „ Jedz wszystko co zdrowe” (p. Dieta)

Aktywność fizyczna   

Polecamy aktywność fizyczną wellness opartą na codziennej aktywności ruchowej a nie tylko na ćwiczeniach siłowych, co jest szczególnie ważne dla osób nie lubiących dużego wysiłku oraz dla osób starszych.  (p. Aktywność fizyczna)

Wpływ psychiki na zdrowie: właściwa motywacja, eliminacja złych nawyków, pozbycie się fobii, oraz wpływ dobrego samopoczucia na odporność od chorób.(p. Psychika)

Radzenie sobie z własnymi emocjami i kontrola stresu. ( p.Stres)

Cały program oparty jest na idei wellness której  głównym celem  jest osiągnięcie dobrego samopoczucia i wydłużenie zdrowego życia a głównym czynnikiem doprowadzającym do tego jest zdrowy styl życia.

Więcej na temat zdrowego stylu życia znajdziesz na naszym portalu Bądźwell.pl

 Dla kogo jest na nasz program?

Program  skutecznego i mądrego odchudzania dla osób z nadwagą i otyłością oraz zdrowego odżywiania, dla osób które już osiągnęły właściwą masę ciała jest praktycznie dla wszystkich osób, z różnych grup wiekowych – zgodnie z ideą, że zdrowe starzenie zaczyna się w zdrowym dzieciństwie – które chcą żyć naprawdę zdrowo, a lekarzy odwiedzać tylko w celach diagnostycznych. Jest dla ludzi otyłych i szczupłych, którzy chcą mieć prawidłową sylwetkę i masę ciała oraz chcą je utrzymać na zawsze, prowadząc zdrowy styl życia

 

Podstawowy program, składający się z 5-6 konsultacji można realizować: 

 podczas konsultacji w gabinecie naszej Poradni w Warszawie. Podstawowy program składa się z konsultacji wstępnej oraz pakietu 5 konsultacji które można wykupić po I szym spotkaniu, można również wykupować konsultacje  pojedynczo oraz dokupić dodatkowe; (Oferta od 01.06.2016 czasowo niedostępna ze względu na brak lokalu)  

lub:  podczas 7 dniowych turnusów wczasów zdrowego odchudzania organizowanych w  naszym Centrum Szkolenia Zdrowego Stylu Życia przy hotelu Kazimierski Zdrój w Janowcu koło Kazimierza nad Wisłą. Czytaj więcej…  

Konsultacje (1,0 godz.- 60 min) składają się w połowie z części rutynowej ( pomiar, monitorowanie postępów, kontrola efektywności kuracji,) i części edukacyjnej z zakresu zdrowego stylu życia. Część edukacyjna jest przez nas dodawana gratis ( w cenie podstawowej pakietu )

Gratis są również są podawane podstawowe jadłospisy ( na 6 tygodni), wytyczne  i kryteria doboru produktów oraz książka (e-book) „Wellness zdrowy styl życia”

 

Edukacja – Nauka zdrowego stylu życia

Dla osiągnięcia pozytywnych wyników diety właściwej jej kontynuacji  niezbędna jest podstawowa edukacja z zakresu zdrowego stylu życia. Dlatego, w ramach pakietu turnusu zdrowego odchudzania, oraz podczas porad w naszym gabinecie będziemy  Cię uczyć:

zasad właściwego odżywiania + podstawy dietetyki, codziennej aktywność ruchowej, wpływu psychiki na zdrowie, radzenia sobie ze stresem, właściwej motywacja  do kontynuacji diety i zmian stylu życia dodatkowo powiemy co to jest wellness i filozofia życia wellness.

Nie jest sztuką dzisiaj odchudzić się  czyli pozbyć się w krótkim czasie kilku czy nawet kilkunastu kilogramów nadwagi na jednej z ponad stu diet dostępnych na naszym rynku. Sztuką  jest pozbycie  stanów chorobowych takich jak np. stan przedcukrzycowy  czyli cukrzyco otyłość, transformacja sylwetki a nie jej wychudzenie ciała,  i co najważniejsze, utrzymanie tego  stanu  na długie lata życia.

Żeby to osiągnąć niezbędne jest podniesienie własnej świadomości nie tylko z zakresu odżywiania ale również z zakresu zdrowego stylu życia. Ludzie którzy tego nie robią skazani są na wieczną współpracę z doradcą żywieniowym i kupowanie jadłospisów   albo żywienie się na cateringu dietetycznym  oraz wykupowanie comiesięcznych karnetów na siłownię.

Ponadto, ludzie nieświadomi, z reguły wybierają  przypadkowo diety które aktualnie są modne (bo mówili o nich TV lub innych mediach). Diety te wspierane  reklamami i kryptoreklamami często nie wiele mają wspólnego z zdrowym i mądrym odchudzaniem  lub zdrowym stylem życia.

 

Wszyscy uczestnicy programu których zainteresuje zdrowy styl życia i będą chcieli  się dalej uczyć  oraz otrzymać certyfikat Trenera personalnego wellness, dostaną zaproszenie  do nauki na naszych kursach e-learningowych w super promocyjnej cenie ( 50% aktualnej ceny promocyjnej!)

Skontaktuj się z nami aby umówić się wstępną konsultację   KONTAKT